راههای آشتی با دوست پسر + ترفندهای حرفه ای را یاد بگیرید در دوستی ها - سایت پرشین زی
خبر مهم برای متقاضیان مسکن ملی و کل مبلغ واریزی مسکن ملی ۱۴۰۲

خبر مهم برای متقاضیان مسکن ملی و کل مبلغ واریزی مسکن ملی ۱۴۰۲

خبر مهم برای متقاضیان مسکن ملی خبر مهم برای متقاضیان مسکن ملی و کل مبلغ واریزی مسکن ملی ۱۴۰۲ در سایت پرشین زی . امیدواریم که این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد. در …

از بین بردن آهار پارچه به سادگی و را های از بین بردن زبری پارچه

از بین بردن آهار پارچه به سادگی و را های از بین بردن زبری پارچه

از بین بردن آهار پارچه از بین بردن آهار پارچه به سادگی و را های از بین بردن زبری پارچه در سایت پرشین زی . امیدواریم که این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد. …

گرفتن تلخی ابلیمو در غذا و رفع تلخی لیمو عمانی در غذا

گرفتن تلخی ابلیمو در غذا و رفع تلخی لیمو عمانی در غذا

گرفتن تلخی ابلیمو در غذا گرفتن تلخی ابلیمو در غذا و رفع تلخی لیمو عمانی در غذا در سایت پرشین زی . امیدواریم که این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد. یکی از راه‌های …

راههای آشتی با دوست پسر

چیکار کنم دوست پسرم بیاد منت کشی نی نی سایت وقتی قهریم چه پیامی بدیم اشتی با دوست پسر مغرور نی نی سایت چگونه با مردی که قهر کرده اشتی کنیم وقتی قهریم چه پیامی بدیم نی نی سایت کادو برای آشتی با دوست پسر وقتی دوست پسرم ناراحته چیکار کنم مجازی چگونه اشتی کنیم با عشقمون

راههای آشتی با دوست پسر + ترفندهای حرفه ای را یاد بگیرید در دوستی ها در سایت پرشین زی . ایمدواریم که این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد.

داشتن اختلاف نظر و گاهی قهر و دعوا در رابطه بین شما و دوست پسرتان چیز عجیبی نیست، اما آنچه مهم است شدت و تکرار آن است. دخترها معمولا نسبت به پسر مورد علاقه‌شان حساس هستند و همین باعث می‌شود تا درباره بی‌اهمیت‌ترین مسائل هم با دوست‌ پسرشان بحث و او را ناچار به قهر کردن کنند. اگر شما هم جز این دسته از دختران هستید؛ بهتر است بدانید که با این کار رابطه خود را در معرض خطر قرار می‌دهید و بعد از چند ساعت یا چند روز باید از او عذر‌خواهی کنید.

با تکرار شدن اینکار هم قهر کردن برای او تبدیل به عادت می‌شود و هم اینکه شما با مدام دلخور کردن و عذر‌خواهی از او غرور خود را جریحه‌دار می‌کنید؛ مهم‌تر از همه اینکه مرز‌های بین خودتان را از بین می‌برید و او نیز احتمالا به شما کم‌توجه‌تر می‌شود. اما اگر دلیل قهر کردن‌های دوست پسر‌تان مشخص نبود و شما هم کار اشتباهی انجام نداده بودید باید به دنبال علت اصلی رفتار او باشید. در هر صورت نگران نباشید، با یادگرفتن چند تکنیک ساده می‌توانید رابطه خود را دوباره از سر بگیرید.

بلافاصله اقدام به آشتی نکنید

وسوسه ی بزرگی است که حتی بعد از تمام شدن دعوا باز هم حرفی بزنید و آتش دعوا را دوباره شعله ور کنید. خانم ها همیشه میتوانند نقاط حساس را حین دعوا نشانه بگیرند و حرفی بزنند که دقیقاً به هدف بخورد. بااین حال هنگام دعوا با عشقتان بهتر است جلوی زبانتان را بگیرید و افسار خشمتان را به دست بگیرید تا بتوانید دعوا را با خیر و خوشی فیصله بدهید و راهی برای برگشت داشته باشید. سعی کنید سرتان را با فعالیت های دیگری گرم کنید تا حواستان پرت شود؛ بعد از مدتی متوجه میشوید که اعصابتان آرام شده، عصبانیتتان فروکش کرده و برای حرف زدن آماده شده اید.

احترام به حریم شخصی

هرگز نمیتوانید مطمئن باشید که کدام کار بهتر است، این که مدتی از او فاصله بگیرید و تنهایش بگذارید یا این که با دلبری و جذابیت زنانه تان از او دلجویی کنید. به غریزه تان اعتماد کنید و در هر شرایطی طبق غریزه و احساس خودتان رفتار کنید؛ اما اگر دوست پسرتان سعی میکند که از شما فرار کند تا در خلوت خودش درباره ی اتفاقاتی که افتاده تصمیم بگیرد، نباید دلخور بشوید.

معجزه زمان دادن

به دوست پسرتان زمان بدهید تا آرام شود. اگر بلافاصله بعد از دعوا کردن و وقتی او هنوز به شدت هیجانزده و عصبی است، او را غرق عذرخواهی کنید، بهانه بیاورید، منت کشی کنید و طلب بخشایش کنید، بعید است که او واکنش دلخواهتان را نشان دهد. به او زمان بدهید تا موقعیت و احساساتش را پردازش کند، سپس برای دلجویی و آشتی کردن به او نزدیک شوید.

فهماندن ضمنی

اگر دعوای آتشینی با هم کرده اید و حرفهایی زده اید که فراموش کردنشان سخت است، سعی کنید با اشاره به دوست پسرتان بفهمانید که قصد آشتی کردن دارید. در غیر این صورت ممکن است فکر کند که تمام درها را به روی رابطهتان بستهاید و هیچ اقدامی را برای آشتی و جبران گذشته تحمل نخواهید کرد. مثلاً میتوانید کم کم به او نزدیکتر شوید تا متوجه شود که از او نفرت ندارید و از او فرار نمیکنید. اگر او هم به همین طریق واکنش نشان داد و خودش را به شما نزدیکتر کرد، احتمالاً زمان آن رسیده که اختلافات را فراموش کنید و به روی هم لبخند بزنید.

همدلی

وقتی بعد از یک دعوای تمام عیار در حال بازیابی آرامش و خونسردیتان هستید، علاوه بر خودتان به دوست پسرتان هم فکر کنید و موقعیت را از دید او هم ببینید. وقتی واقعاً نمیدانید که اصلاً چرا با هم دعوا کرده اید، با گذاشتن خودتان به جای او بهتر میتوانید متوجه شرایط بشوید. تحلیل کردن موقعیت از دید او کار بسیار سازنده و مفیدی است. همچنین زمانی که نمیدانید چطور باید از عشقتان دلجویی کنید و دوباره سر صحبت را با او باز کنید، میتوانید به استدلال هایش اشاره کنید تا به او ثابت کنید که درکش میکنید.

یادآوری روزهای خوب

وقتی خسته و ناامیدید و احساس میکنید که دنیایتان متلاشی شده است، با به یاد آوردن روزهای شاد و خوبی که در کنار هم داشته اید، میتوانید قدری خودتان را آرام کنید. اگر خاطرات خوش گذشته لبخند را به لبانتان میآورد، ارزشش را دارد که آنها را با عشقتان هم در میان بگذارید تا او هم یادش بیاید که اوضاع همواره اینقدر تلخ و ناراحت کننده نبوده است. این نوستالژی کمک میکند تا به هم نزدیکتر شوید، اشکهایتان را پاک کنید و دوباره در کنار هم احساس راحتی و آرامش کنید.

نشان دادن علاقه

اگر اول شما به این نتیجه رسیدید که وقت آشتی کردن رسیده است، اصلاً از نشان دادن احساستان نترسید. وقتی علاقه تان را به یک نفر پنهان میکنید، در واقع خودتان را با تنهایی و انزوایی خودخواسته آزار میدهید؛ پس به جای این که دائم از خودتان بپرسید که چطور باید از دوست پسرتان دلجویی کنید، به صمیمانه ترین و صادقانه ترین شکلی که میتوانید، با کلمات یا کارهای عاشقانه برای آشتی پیشقدم شوید.

نقش واسطه

اگر احساس کردید که تنهایی راه به جایی نمیبرید، از بستگان یا دوستان مشترکتان کمک بگیرید. اگر این نزدیکان مدتی شاهد رابطه تان بوده اند و میدانند که در کنار هم چقدر خوشبخت بوده اید، مطمئناً خوشحال میشوند که با جادویی دوستانه و کمی هنر قانع کردن دوباره شما را به هم نزدیک کنند. تنها کاری که باید انجام بدهید، این است که آنها را با ملایمت راهنمایی کنید و خودتان تماشا کنید که چطور همه چیز روبراه میشود.

تحلیل رفتارهای خود

برای این که بفهمید چطور باید با دوست پسرتان آشتی کنید، باید یاد بگیرید که رفتارتان را تحلیل کنید. نیازی نیست که حتماً به مشاور مراجعه کنید، فقط مدتی با خودتان خلوت کنید و سعی کنید بدون سرزنش کردن دوست پسرتان، پاسخها را در خودتان پیدا کنید. هر دو نفر شما مسئول این اتفاقات ناخوشایند هستید، بنابراین یافتن اشتباه های کوچک خودتان میتواند جالب باشد، شما را برای آشتی کردن تحریک کند و ضمناً مانع از آن شود که در آینده دوباره در چنین تله هایی بیفتید.

شجاع بودن

عذرخواهی سخت ترین بخش ماجرا است، اما گاهی اوقات بدون معذرت خواهی نمیتوانید دوباره رابطه تان را از سر بگیرید. معذرت خواهی کردن روش سالمی برای آشتی کردن است که به او ثابت میکند رابطه تان برای شما باارزش است و اجازه نمیدهید که این رابطه ی عاشقانه به راحتی از بین برود. اگر از نشان دادن نقاط ضعف خود و حساسیت تان نسبت به رابطه نترسید، او هم متوجه عشق و صداقتتان میشود. به این ترتیب راه برای آشتی هموارتر میشود و هر چه سریعتر دوباره به هم میرسید.

عبرت از گذشته

انسان جائزالخطا است، اما مهم این است که از اشتباه هایتان درس بگیرید و آنها را تکرار نکنید. اگر ترمیم رابطهتان یکی از اولویت های مهمتان است، به دقت درباره ی آن فکر کنید و وقتی آبها از آسیاب افتاد و آرام شدید، درباره شرایط با هم گفتگو کنید. باارزشترین چیزها در زندگی معمولاً از همه شکننده تر اند، به خوبی مراقبت نکردن از آنها خطای هر دو نفرتان است. بااین حال چنانچه متوجه شدید که حرف زدن هیچ فایده ای ندارد و هیچ کدام از گذشته عبرت نمیگیرید، به فهرست اولویت هایتان نگاه کنید و آن چیزی را که واقعاً برایتان مهم است، به خودتان یادآوری کنید. رابطه تان برایتان مهم است، پس چرا سختتر تلاش نکنید؟

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پرشین زی و لینک مستقیم بلا مانع است.